Z życia Lenki

Nakrętki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 22:41

Drugiego sierpnia odwiedziła nas pani Anna Winkler, która na co dzień pracuje w Pilskiej Budowlance. Przywiozła ze sobą nakrętki które zostały zebrane przez ucznów tej szkoły.Bardzo dziękujemy za włączenie się Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 do akcji zbierania nakrętek dla naszej Lenki.

Kolejne dwa tygodnie ciężkiej pracy.

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 22:31

Koniec lipca i początek sierpnia spędziłam na bardzo intensywnych ćwiczeniach w Zabajce koło Złotowa. To oktrs, w którym ćwiczyłam nad prawidłową postawą i estetką chodu. Podczas różnego rodzaju zajęć m.in. z: kinezyterapii, hipoterapii, SI, terapii ręki, terapii z edukacją, chiropraktyki, dogoterapi, lgopediioraz kombinezonu. 

Nakrętki z OSP Dźwierszno Małe.

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 22:06

Drogą powrotną ze szpitala, tatuś zabrał mnie do KP PSP Piła po odbiór nakrętek. Zobaczcie jak dużo moi sympatycy zebrali. Dziękujemy bardzo członkom i ich znajomym o dołączenie się do akcji... Druhnom i Druhom z OSP Dźwierszno Małe dziękujemy bardzo, Jesteście wielcy!!! W tak krótkim czasie a tak dużo udało się zebrać.

Strażacy z OSP Dźwierszno Małe spisali się!

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 21:56

Plastikowe nakrętki na pierwszy rzut oka wydają się bez wartości, pomagają nam jednak zdobyć środki na rehabilitację dla naszej córki Leny. W środę 14 czerwca w KP PSP w Pile z rąk mł. asp. Krzysztofa Stefen odebraliśmy nakrętki . Przekazane przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dźwiersznie Małym. Wszystko dzięki akcji „Nakrętki dla Lenki”, którą prowadzą w swojej miejscowości. Autorem i pomysłodawcą jest dh Michał Muzioł. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie przy zbiórce ,którą traktujemy jako dobroć i chęć niesienia pomocy innym.

Turnus kwietniowy czas zacząć!!!

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 21:52

Od 18 kwietnia razem z mamusią Jestem na zajęciach rehabilitacyjnych w Stawnicy koło Złotowa. Przed nami intensywny dwutygodnowy okres zajęć i integracji z terapeutami oraz rówieśnikami. Najwięcej radości sprawia mi jazda na koniku razem z wójkiem Piotrem. Każdego dnia plan zajęć napięty. Ćwiczenia gonią ćwiczenia, zmieniają się tylko osoby, które ze Mną pracują na różnych terapiach.

Strażacy z Dźwierszna Małego wkręcili się w pomoc

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 21:36

Ostatnio napisał do Nas Pan Michał z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dźwiersznie Małym, który chce zorganizować dla Mnie zbiórkę nakrętek i przygotował dla nas taki piękny plakat. Najpierw mamusia z tatusiem musieli wyrazić zgodę na to aby ten plakat mógł być rozwieszony. Oczywiście zgodzili się na to, bo przecież to wszystko dla MNIE. 

 

Nakrętki z Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Kruszewie

Dodany przez Rodzice w Piątek, 4 sierpnia 2017 @ 21:29

Post bardzo długo czekał aby go napisać i udostępnić ... Dzięki uprzejmości pani Adriany Wylegała zostały przekazane Nam nakrętki. Bardzo dziękujemy za taki prezent i liczymy na dalszą współpracę. 

Podziękowania również kierujemy na ręce pani dyrektor Zespołu Szkół im.Kornela Makuszyńskiego w Kruszewie, pani Marzenie Nerkowskiej. Z całego serduszka dziękujemy.

 

Mikołajkowo - Andrzejkowe zmagania drużyn OSP Gminy Szydłowo dla Leny

Dodany przez Rodzice w Poniedziałek, 5 grudnia 2016 @ 15:25

       3 grudnia w Starej Łubiance odbył się Mikołajkowo - Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Szydłowo, podczas którego zbieraliśmy plastikowe nakrętki na rzecz chorej na porażenie mózgowe Lenki.

       W turnieju udział wzięły 4 drużyny - OSP Skrzatusz, OSP Pokrzywnica, OSP Szydłowo oraz OSP Stara Łubianka. Gra toczyła się według zasad fair play i w bardzo dobrej atmosferze. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z OSP Skrzatusz.

       Wszyscy zawodnicy przybyli na turniej nie tylko z uśmiechem na twarzy i dobrym humorem, ale również z workami wypełnionymi nakrętkami. Turniej odwiedził również Święty Mikołaj i jego śnieżynki.

       Wśród kibiców znaleźli się m.in. Wójt Gminy Szydłowo Pan Dariusz Chrobak, członek zarządu powiatu Pan Mirosław Pierko, Przewodniczący Rady Gminy Szydłowo Pan Piotr Drożdż, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Szydłowie Pan Jacek Kliś, radni z terenu Naszej gminy, Przewodniczący Komisji Sportu Rady Gminy Szydłowo Pan Mieczysław Dubowy, Sołtys Stara Łubianka Pani Beata Nowak.

       Na koniec turnieju zostały wręczone puchary dla każdej drużyny oraz wyróżnienia dla najlepszego zawodnika i bramkarza, najmłodszego i najstarszego zawodnika. Sponsorzy imprezy przekazali na ręce taty Lenki datki na dalsze leczenie córki. Wręczył on w imieniu swoim i Lenki specjalne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.

Szczególne podziękowania należą się:

 • Staroście Pilskiemu Panu Eligiuszowi Komarowskiemu
 • Radnemu Powiatu Pilskiego Panu Mirosławowi Pierko
 • Wójtowi Gminy Szydłowo Panu Dariuszowi Chrobak
 • Przewodniczącemu Rady Gminy Szydłowo Panu Piotrowi Drożdż
 • Radnemu Gminy Szydłowo i jednocześnie Prezesowi ZG ZOSP RP Jackowi Kliś
 • Radnym Gminy Szydłowo Pani Barbarze Bryła, Panu Piotrowi Podkowa
 • Hurtowni MERCATO Pani Jolancie Wołowicz,
 • Panu Mariuszowi Cichy Skup Złomu
 • Panu Sylwestrowi Kliś P.H.U. AUTO DESIGN
 • Państwu Markowi i Marcie Haluszczak,
 • Dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance Pani Jolancie Baran

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i okazane dobre serce.

 

Mikołajkowo Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy Szydłowo

Dodany przez Rodzice w Niedziela, 27 listopada 2016 @ 16:48

3 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół w Starej Łubiance odbędzie się Mikołajkowo Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy Szydłowo. Podczas którego będą zbierane nakrętki dla naszej małej Lenki. Wszystkich zapraszamy na miłą zabawę i dopingowanie drużyn podczas rywalizacji. Trzymamy kciuki. 

Przedłużone wakacje - Zabajka wrzesień 2016 r.

Dodany przez Rodzice w Niedziela, 27 listopada 2016 @ 16:33

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty. Czas na ciężką pracę w przedszkolu. Rozpoczne najpierw ten rok szkolny turnusem. Czas zapakować się w drogę ruszamy -Zabajka przybywam. Dwa tygodnie zajęć z rehabilitantami i terapełtami. Nie mogę już się doczekać spotkania z konikami.

Zajęcia gonią zajęcia. A ja pełna energii, aż do wieczora Mamusia daje mi swoją moc !!!!